Amazon GiveAway ve Avrupa Marka Tescili

Avrupa E-ticaret platformlarında tüm işlemlerinizi tek çatı altında tamamlayabilmeniz için ek hizmetlerimizi sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Amazon Avrupa GiveAway Hizmeti

Müşterileriniz ürününüzü ne kadar tanıyor?

Ürünüme nasıl reel (gerçek) yorum alabilirim?

Kendimizden örnekleme yaparak birkaç konuya açıklık getirelim. Bir online alışveriş platformunda almak istediğiniz ürünü almadan önce yaptığımız ilk adım ,o ürünü satın alanların yaptıkları yorumlar ve eleştiriler. Bireysel olarak  bizim bile ilk yaptığımız şey ürün yorumlarını okumak ve o yorumlara göre ürünü alıp almayacağımıza karar vermek. Amazon üzerinden PPC kampanyalarından geri dönüşüm oranlarınızı ve satış rakamlarınızı arttırmak istiyorsanız ilk olarak ürünü GiweAway (Hediye) olarak tanıtmalısınız ve bu tanıtım karşılığında kullanıcıların ürününüz hakkında yorum yapmasını sağlamalısınız .Tüketicilerin %97 ‘si Amazon ürün yorumlarının tercihlerini doğrudan etkilediğini belirtmekte.
Unutmayın hiçbir reklam kampanyası gerçek kullanıcı yorumları kadar etkili değildir!

Peki Ürünümü Avrupa Amazon Pazarında
Nasıl Tanıtacağım ?

Yalmans olarak Amazon Avrupa’da GiweAway hizmeti vermekteyiz. Peki sistem nasıl işliyor ? Siz Amazon Avrupa’da tanıtmak istediğiniz ürününüzü bize bildiriyorsunuz. Ürün’ün arattırma kelimelerini ,ürününüzün kaçıncı sayfada olduğunu ,ürününüzün hangi başlık altında listelendiğini ve kaç adet GiweAway yapmak istediğinizi bize iletiyorsunuz . Gerekli bilgileri aldıktan sonra biz Avrupa üzerindeki gerçek kullanıcılarımıza sizin verdiğiniz bilgilere göre ürünü satın aldırıp ürün ücretini kendilerine iade ediyoruz ve karşılığında ürün hakkında yorum yaptırıyoruz. Bu sayede siz gerçekten ürününüzü kullanan ve o ürün hakkında değerlendirme yapan bireylere erişiyorsunuz.

 

 

Bireysel teklifiniz için rahatlıkla bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Avantajlar

 

GiweAway hizmetini kullanarak ürünlerinizi kullanan kullanıcılar tarafından değerli yorumlar kazanırsınız

—————

Bu yorumlar sayesinde PPC kampanyalarından başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz

—————

Ürünlerinizin ön sayfalarda çıkma zamanını GiweAway hizmetleri sayesinde öne çekebilirsiniz

—————

Gerçek kullanıcı yorumları sayesinde Amazon’da güvenilirlik kazanırsınız

Avrupa Marka Kaydı

Markanızı büyütmek mi istiyorsunuz ? Markanızın ürünlerini sizden başkası satmasın mı istiyorsunuz?
O halde YALMANS Marka Kaydı hizmeti ile Markanızın kontrolü tüm yasal hakları ile sizde olsun. Bu
sayede Markanızın Private Label ürünlerinizi sizden başkası satamaz ve bu sayede haksız kazanç
sağlayan satıcılardan korunmuş olursunuz. YALMANS Markanızı tüm Avrupa’da tescilleyin. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.