Hizmetler

Amazon Rehberi

Tam hizmetli bir Amazon pazarlama ajansı olarak, Amazon pazarlarındaki tüm hizmetleri dünya çapında tek bir kaynaktan sunuyoruz. Hizmet paketlerimiz pazar analizi ve strateji geliştirmeden, Amazon SEO ve Amazon SEA’ya kadar bütünsel Amazon hesap yönetimine kadar uzanmaktadır.

Devamı →

 

Amazon Sınır Ötesi Satış

AB’ye veya Türkiye’ye açılmak büyük bir hamle, hafife alınmamalı. Yeni bir ülkeye girmek tamamen yeni yabancı kanunlar vergiler ve ürün düzenlemeleri anlamına gelir. 

Neden kendi ülkenizden Amazon’da Uluslararası Satış Yapmalısınız?

Sınır ötesi e-ticaretin genişlemesiyle birlikte Amazon patlamaya hazırlanıyor. Küresel olarak, Amazon satıcılarının 2017’de elde ettikleri gelirin dörtte biri sınır ötesi işlemlerden kaynaklandı- bu rakam 2016’dan %50’ye yükseldi.

İŞİNİZİ BÜYÜTÜN VE KÂRINIZI ARTIRIN!

Devamı

 

Komisyonlu Satış

Ürünlerinizi Avrupa ve Türkiye’deki Amazon Satıcı hesaplarımızda satıyoruz.

Devamı →

Amazon Pazarlama Ajansının Tam Hizmet Anlayışı

 

Amazon Pazarlama Ajansı, ürün dağıtımıyla ilgili tüm hizmetleri ürün arama motoru aracılığıyla bir araya getiren bütünsel bir ortaktır. Bu nedenle Amazon pazarlama ajansı, günlük işlemlerini de yöneten Amazon SEO ajansı ve Amazon PPC ajansının bir birleşimidir.

 

En Büyük Dijital Pazar için Uzmanıniz – Amazon Pazarlama Ajansı

 

1 numaralı ürün arama motoru olarak Amazon, fiziksel ürünlerin dijital dağıtımının vazgeçilmezidir. Almanya’da ortalama her iki Euro’dan biri Amazon’da e-ticarette harcanmakta. Böylece Amazon, son yıllarda dünyadaki en önemli e-ticaret platformu haline gelmiş bulunuyor. Amazon büyümeye devam ediyor ve şu anda her e-ticaret yöneticisinin gündeminde. Bu nedenle platform çok kanallı dağıtımın çok önemli bir parçası halinde. Şimdi bu potansiyelleri kullanmaya başlayanlar, gelecekte çok büyük rekabet avantajlarına sahip olacaklar. Bir Amazon pazarlama ajansı, tam bir hizmet sağlayıcı olarak önemli bir stratejik ortak olacaktır.

 

Dünyanın En Büyük Çevrimiçi Pazarı İçin Pazarlama

 

Kendimizi bir Amazon pazarlama ajansı olarak görüyoruz ve çalışan Amazon hesap yönetimine ek olarak (SEO, SEA, FBA), önceden ve bir proje sırasında stratejik tavsiyelere odaklanıyoruz. Bu, kapsamlı piyasa analizlerini, doğru konseptin oluşturulmasını ve somut uygulama planlamasını da içeriyor. Sertifikalı proje yöneticilerimiz büyük kuruluşlarda bile hızlı bir şekilde projeleri hayata geçirmeyi sağlar. Müşteriye özel Amazon stratejisi ile Amazon SEO veya Amazon SEA gibi optimizasyon önlemleri önemli ölçüde daha iyi ve hızlı ölçeklendirme sağlıyor. Amazon’la başa çıkmak için uzun yıllara dayanan tecrübemizi geniş kapsamlı uzmanlık ile birleştiriyoruz. Bir Amazon pazarlama ajansı olarak, her zaman rekabette bir adım önde olmanız için stratejik olarak düşünüyor ve pratik davranıyoruz.