Hizmetler

Amazon E-İhracat

E-İhracat | Amazon VAT Service | FBA Başlamadan Önce

Avrupa Birliği’nde satışa başlamak büyük bir hamle, hafife alınmamalı. Yeni bir ülkeye girmek tamamen yeni yabancı kanunlar vergiler ve ürün düzenlemeleri anlamına gelir.

Neden kendi ülkenizden Amazon’da Uluslararası Satış Yapmalısınız?

Sınır ötesi e-ticaretin genişlemesiyle birlikte Amazon patlamaya hazırlanıyor. Küresel olarak, Amazon satıcılarının 2017’de elde ettikleri gelirin dörtte biri sınır ötesi işlemlerden kaynaklandı- bu rakam 2016’dan %50’ye yükseldi.

İŞİNİZİ BÜYÜTÜN VE KÂRINIZI ARTIRIN!

Devamı

Amazon Rehberlik

Amazon Avrupa’da satış yapmak Profesyonel bir ekip çalışması gerektirmektedir.
Avrupada başarılı satış yapmak 2 temelden oluşmaktadır, Resmi İşlemler ve Amazon Rehberliği.Bu 2 temel unsurdan yanlızca birine hakim olmak maalesef sizleri başarılı yapmamaktadır. Bu unsurlar bir bütündür ve her iki konudada yeterli bilgi sahibi olmak  Amazon Avrupa hesabınızın sağlığı ve başarısı açısından son derece önemlidir. Yeterli bilgiye sahip değilmisiniz? Nereden başlamanız gerektiği konusunda zorluklar mı yaşıyorsunuz? Endişelenmeyin! Yalmans Grup olarak Resmi işlemler ve Amazon rehberliği konusunda Türkiye ve Almanya lokasyonlu operasyon merkezlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz

• Kelime Analizleri
• Ürün Listeleme
• PPC Kampanyaları oluşturma
• Kargo Planı oluşturma
• GiweAway
• Brandstore
• Hesap Yönetimi

Ve daha bir çok hizmetimiz ile sizler için çalışmaktayız.
Sizlerin Avrupa’ya açılan kapınız olmak bizler için gurur kaynağıdır.

Devamı →

Amazon Avrupa GiweAway Hizmeti

Amazon’da ciddi anlamda büyümek istiyorsanız cevaplamanız gereken 2 soru mevcut:
1. Müşterileriniz ürününüzü ne kadar tanıyor?
2. Ürünüme nasıl reel (gerçek) yorum alabilirim?

Devamı →

Amazon Pazarlama Ajansının Tam Hizmet Anlayışı

 

Amazon Pazarlama Ajansı, ürün dağıtımıyla ilgili tüm hizmetleri ürün arama motoru aracılığıyla bir araya getiren bütünsel bir ortaktır. Bu nedenle Amazon pazarlama ajansı, günlük işlemlerini de yöneten Amazon SEO ajansı ve Amazon PPC ajansının bir birleşimidir.

 

En Büyük Dijital Pazar için Uzmanıniz – Amazon Pazarlama Ajansı

 

1 numaralı ürün arama motoru olarak Amazon, fiziksel ürünlerin dijital dağıtımının vazgeçilmezidir. Almanya’da ortalama her iki Euro’dan biri Amazon’da e-ticarette harcanmakta. Böylece Amazon, son yıllarda dünyadaki en önemli e-ticaret platformu haline gelmiş bulunuyor. Amazon büyümeye devam ediyor ve şu anda her e-ticaret yöneticisinin gündeminde. Bu nedenle platform çok kanallı dağıtımın çok önemli bir parçası halinde. Şimdi bu potansiyelleri kullanmaya başlayanlar, gelecekte çok büyük rekabet avantajlarına sahip olacaklar. Bir Amazon pazarlama ajansı, tam bir hizmet sağlayıcı olarak önemli bir stratejik ortak olacaktır.

 

Dünyanın En Büyük Çevrimiçi Pazarı İçin Pazarlama

 

Kendimizi bir Amazon pazarlama ajansı olarak görüyoruz ve çalışan Amazon hesap yönetimine ek olarak (SEO, SEA, FBA), önceden ve bir proje sırasında stratejik tavsiyelere odaklanıyoruz. Bu, kapsamlı piyasa analizlerini, doğru konseptin oluşturulmasını ve somut uygulama planlamasını da içeriyor. Sertifikalı proje yöneticilerimiz büyük kuruluşlarda bile hızlı bir şekilde projeleri hayata geçirmeyi sağlar. Müşteriye özel Amazon stratejisi ile Amazon SEO veya Amazon SEA gibi optimizasyon önlemleri önemli ölçüde daha iyi ve hızlı ölçeklendirme sağlıyor. Amazon’la başa çıkmak için uzun yıllara dayanan tecrübemizi geniş kapsamlı uzmanlık ile birleştiriyoruz. Bir Amazon pazarlama ajansı olarak, her zaman rekabette bir adım önde olmanız için stratejik olarak düşünüyor ve pratik davranıyoruz.