YALMANS D2C e-İHRACAT

ÇOK KANALLI SATIŞ

Yalmans ürünlerinizi birçok platformda satışa sunuyor. Dünyaca ünlü Amazon, Etsy, Ebay, Otto, Real, Shopify gibi platformlarda satışını tüm hesap yönetim süreçlerini yürüterek gerçekleştiriyor.

TÜM HİZMETLER

Resmi işlemlerinizi tamamlayıp ürünleriniz için kargo planlamasının ardından ürünlerinizi Almanya depomuza istifleyerek satışlarının burada fulfillment hizmetiyle yapılması sağlanır.

ARKANIZA YASLANIN

Ürünlerinizin diğer platformlarda listelenmesi, SEO’larının yapılması, reklamlarının çıkılması, aylık ürün analizlerinin yapılması ve satışına odaklanılacak ürünlerin tespiti Yalmans tarafından yapılır. Size arkanıza yaslanıp aylık satışlarınızı takip etmek kalır.

yalmans d2c modeli

YALMANS D2C E-İHRACAT MODELİ

D2C E-İHRACAT NEDİR?

Ürünün doğrudan üreticiden tüketiciye, aracı olmaksızın ulaştırılmasına ve doğrudan tüketici ile temasa yönelik satış modeline d2c satış denir.
Bu model, ürünlerin tüketicilere daha düşük maliyetle ulaşması sebebiyle tüketici tarafında bu ürünlerin tercih sebebi olmasını sağlar.

 

E-İHRACAT SİSTEMİ NASIL İŞLER?

Bu e-ihracat modelinde ürünlerin Almanya’da doğrudan Yalmans’a gönderilmesi sayesinde gümrük sorunları aşılıyor. Yalmans ürünleri lojistik deposunda istifliyor. Ürünlerin listelenmesi istenen e -ticaret hesapları ve Shopify sitesi kurulup ürünlerin üreticiye sunulması sağlanıyor. E-ticaret sitelerinde ürünlerin reklamları, SEO çalışmaları ve Google reklamları Yalmans tarafından yürütülüyor. Bütün bu yönetim işlemleri çatısı altında hiçbir dış hizmete ihtiyaç duymadan Yalmans bütün süreçleri kendi bünyesinde yönetiyor ve size sadece arkanıza yaslanıp süreci takip etmek kalıyor.