Lojistik Depo Fiyat Listesi 2021

Yazılım Ücretihttps://billbee.io
Depo Alanı m³ başına0,40€ / Günlük7€ / Ayda (Min. 3 Ay)
Dorse boşaltıması20 ft/ Konteyner /Küçük Tır250 €
Dorse boşaltıması40 ft/ Konteyner / Büyük Tır500€
Dorse boşaltımasıPalet Başı15€
Harici Gönderimlerde / KargoPaket Başı2€

Ürünün Depo İstifi

0,59

/Adet

Paketli Ürünün Barkodlanması

0,59

/Adet

Ürünün İade Alınması

0,59

/Adet

Kutuları Hazırlama Prosedürü

Yalmans Fulfillment hizmeti için ürünlerin paketlenip satışa hazır halde tarafımıza ulaşması gerekmektedir.

Amazon FBA hizmetinden faydalanmak için Ara Depo hizmetimizi kullanan müşterilerimiz paketleme prosedürünü aşağıdaki maddelerce yapmalıdır;

  • Tüm küçük paket teslimat kutularının kargo etiketleri olmalıdır.
  • İhtiyacınız olan kutu etiketi sayısını belirtin (her koli için bir tane) ve bunları lazer yazıcıyla yazdırın. Mürekkep bulaşması veya akması yüzünden barkodlar taranamaz hale gelebildiğinden, mürekkep püskürtmeli yazıcıları kullanmayın.
  • Kargo etiketlerine veya kutuya yapıştırılan diğer etiketlere herhangi bir mesaj yazmayın.
  • Kargoyla gönderilebilen tek bir birimin boyutları kendi başına 63,5 cm’yi aşmadığı sürece karton kutunun boyutları hiçbir kenarda 63,5 cm’yi geçmemelidir.
  • 23 kg’ı aşan tek bir büyük boyutlu ürün içermediği sürece hiçbir kutu 23 kg’ı aşmamalıdır. 15 kg’dan daha ağır olan kutular, ağır yük konteynerinin hem üst hem de yan tarafından görülebilecek “Ağır Paket” etiketi ile işaretlenmelidir. 23 kg’dan daha ağır olan karton kutular, daha hafif kargolara bölünmelidir.
  • Kutunun fiziksel içeriğinin kargo planındaki karton kutu sayısıyla eşleştiğinden emin olarak her bir etiketi her kolinin dışına dikkatli bir şekilde yerleştirin.
  • Etiketleri, kutu lojistik merkezine ulaştığında kolaylıkla görülebilecek ve kutunun katlama yerlerine denk gelmeyecek şekilde yerleştirin.
  • Etiketlerin tümünü yazdırın. Her etiket benzersiz olduğu için diğer kolilerde kullanmak üzere etiketlerin fotokopisini çekmeyin, etiketleri yeniden kullanmayın veya değiştirmeyin.
  • Kutunun katlama yerlerine denk geldiği takdirde kutu açılırken zarar görüp barkodların taranamamasına yol açabileceğinden, kargo etiketleri bu noktalara yerleştirilmemelidir.
  • Mümkünse kargo etiketlerini kutunun herhangi bir kenarına 3 cm/1,25 inçten yakın olmayacak, kutunun kapatılması için kullanılan bant herhangi bir barkodun veya diğer kritik bilgilerin üzerine gelmeyecek şekilde yerleştirin.

Nakliye fiyatları için bizimle iletişime geçin.